blank

KISACA BİZ

Bursa OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd. Şti., 2012 yılında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle beraber işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla hizmet alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetleriyle beraber gerekli tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yurtiçinde faaliyet gösteren işletmelere sunulması amacıyla Dr. Kadir KÜÇÜKOSMANOĞLU (İşyeri Hekimi) ve Mücahit SÖZEN (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı) tarafından kurulmuştur.

Sunduğu hizmeti sürekli geliştirmek amacıyla yola çıkan Bursa OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personelleri ile Bursa ve civar illerinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara en hızlı, en profesyonel ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel hizmet anlayışımız, portföyümüzün günden güne büyümesini sağlamıştır. Kurucularının ve personellerinin sektörde 10 yıldan fazladır sunduğu hizmetler ile Bursa OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, kısa sürede içerisinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri arasında en başarılı OSGB unvanını elde etmeyi başarmıştır. Bu bağlamda tüm paydaşlarımıza ve bize inanan tüm firmalara teşekkürü borç biliyoruz.

Bursa OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetimi

blank